ART Vision - profesionální prezentace

ART Vision - profesionální prezentace

Interaktivní tabule ActivBoard

Řešení s ActivClassroom aneb Vaše vstupenka do světa ActivUčitelů

 

Není to tabule, ale Vaše okno do světa interaktivní výuky! Je vytvořena speciálně pro použití ve školním prostředí. Žádná čidla nebo kamerky. Vše je skryto v robustní konstrukci. O tuto tabuli se můžete skutečně „opřít“, má tvrdý melaminový povrch, kterému neublíží ani nezbedné dítko. Při práci na tabuli můžete dokonce používat i Vaše současné rýsovací nástroje (plastové kružítko s přísavkami či pravítko), i když mnohem vhodnější je využívat jejich elektronické „potomky“, kteří jsou součástí ActivInspire. ActivArena s funkcí dvou současně pracujících uživatelů podporuje spolupráci učitele a žáka, soutěžení dvou žáků, aj. Ozvučení přímo integrované do těla tabule zajišťuje nejen kvalitní poslech, ale umožňuje i nahrávání výslovnosti, rozhovorů či celého průběhu hodiny. Ovládání ergonomickými bezbateriovými pery podporuje správný rozvoj motoriky ruky. Dodávaná pera ActivPen jsou velmi přesná a „neztratíte“ se tak ani v software s malými ikonkami, Vaše konstrukční úlohy nebudou postrádat potřebnou přesnost. Elektronické pero ActivPen nahrazuje všechny funkce myši. Již žádné přepínání pravého a levého tlačítka nebo „hledání“ kurzoru na ploše tabule. Základem a jednotícím prvkem celé výukové platformy je jediný autorský nástroj – ActivInspire. Využití interaktivní tabule ve výuce ještě neznamená interaktivní výuku. Tu nepřináší nikdo jiný než kreativní učitel. Pouštět prezentace na tabuli můžete, ale ActivInspire dává studentům mnohem víc.

 

 

ActivBoard 6Touch

NOVÝ ActivBoard Touch v sobě snoubí výhody klasického modelu s elektromagnetickým perem a běžné dotykové tabule. Využijte zaváděcí akce a pořiďte si vybraný model za zvýhodněnou cenu.

Zaváděcí cena: ActivBoard 6Touch 78D, 4:3 - 36.600,- Kč s DPH
Zaváděcí cena: ActivBoard 6Touch 88D, 16:10 - 39.000,- Kč s DPH
 
 
 

ActivBoard Touch

Interaktivní dotykové tabule ActivBoard jsou dostupné v poměru stran 4:3 a 16:10 (nominální velikosti 78" a 88") a jsou dodávány s aplikací ActivInspire Professional Edition, magnetický povrch.

Cena: ActivBoard Touch 78D 29.500,-Kč s DPH
Cena: ActivBoard Touch 88D 32.600,-Kč s DPH
 
 
 

Rám s keramickými křídly a pylonový pojezd

Otevřete "běžná" křídla z keramiky nejvyšší kvality a objevte za nimi skrytou interaktivní tabuli ActivBoard. Minimální prostorové nároky v kombinaci s univerzálním pylonovým systémem.

Cena: 34.900,-Kč s DPH
 
 
 
[1]    
Návštěvy: 1959172

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

Příběh Prometheanu
Zobrazit všechna videa